Të gjitha kategoritë

Sealant silikoni

Ti je ketu : home>Produkt>Sealant silikoni

Sunrise YS-2000 Sealant për Dyer dhe Windows

Sunrise YS-2000 Sealant për Dyer dhe Windows

Standardi i Produktit: GB / T14683-2003
Shelf life:9 muaj në paketim të pa hapur në një vend të freskët dhe të thatë në temperaturë nën +25 ° C


  • karakteristika
  • Aplikacion

Karakteristikat

Kurimi me një komponent, neutral dhe i shpejtë, i përshtatshëm

Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj temperaturave të larta dhe të ulëta, ndryshim i vogël i karakteristikave në temperatura -50 ℃ -100

Rezistent ndaj plakjes, ultravjollcës, ozonit dhe ujit

Great adhesion to substrates such as glass, metal, ceramic, marble, granite and concrete, etc; non corrosive


Standardi i produktit: GB / T14683-2003

jeta raft

9 muaj në paketim të pa hapur në një vend të freskët dhe të thatë në temperaturë nën +25 ° C


Sealing cavities between glass and frames

Sealing of construction connections and expansion joints

DIY application (automobiles, vessels, sheds and houses etc)


Na kontaktoni