Të gjitha kategoritë

Lajme

Ti je ketu : home>Lajme

Lajme

Impianti i Agimit të Diellit zhvilloi takim sportiv

Time: 2021-01-18 Klikime: 1

拔河

Për të pasuruar jetën argëtuese të punonjësve dhe për të përmirësuar shpirtin e ekipit të kompanisë, impianti Sunrise me seli në provincën Shandong mbajti një takim sportiv në nëntor 2020. Takimi sportiv ka një total prej dymbëdhjetë ngjarjesh të tilla si "tërheqja e luftës", " tullumbace ", dhe" duke rënë qiri ".

气球

shkelur në balona

吹蜡烛

candling blowing

三 足

garë me pesë këmbë

All plant staff participated in it and had a good time.

Paraprakisht: Asnje

Tjetra: Which kind of PU foam is good?