Të gjitha kategoritë

Armë shkumë

Ti je ketu : home>Produkt>Armë shkumë

Sunrise Foam Gun F191-01

Sunrise Foam Gun F191-01

  • karakteristika

Sunrise F191-01

Trupi dhe trajtimi i pushkës plastike

Fuçi çelik inox me një dimension

Paketimi i jashtëm: 20 PC / karton

Na kontaktoni